No 2008. gada jūlija A TurboC 4U ir Wells Fargo Globālā Brokeru tīkla biedrs. Wells Fargo & Company (NYSE: WFC) meitas uzņēmums Wells Fargo Insurance Services ir pārņēmis savā kontrolē HLA Global Network, kura dalībnieki SIA A TurboC 4U bija līdz šim. Turpmāk šis starptautiskais brokeru tīkls tiks saukts par Wells Fargo Global Broker Network.

Wells Fargo ir pasaulē plaši pazīstams, kā augsti uzticams un zināms finansu brends, un kā organizācija ar ļoti ievērojamu finansu spēku un resursiem. Tāpēc tā varēs vēl efektīvāk sniegt apdrošināšanas brokeru pakalpojumus saviem klientiem visā pasaulē. Arī A TurboC 4U klienti, kas veic darbības ārpus Latvijas, varēs izmantot Wells Fargo Global Broker Network apdrošināšanas brokeru pakalpojumus visā pasaulē. 

Globālais brokeru tīkls ir veidots no visas pasaules labākajiem brokeriem, kuri savās valstīs pazīstami ar savu augsti vērtēto profesionālo un spēcīgo klientu apkalpošanas kultūru. Darbība Wells Fargo tīkla ietvaros palīdzēs fokusēties un uzlabot apdrošināšanas un risku pārvaldīšanas risinājumus, starptautiskajiem klientiem visā pasaulē. 

Well Fargo Global Broker Network ietver sevī vairāk kā 10 000 apdrošināšanas un riska menedžmenta profesionāļu, kuri apkalpo klientus 330 birojos 70 valstīs un spēj nodrošināt kvalitatīvus apdrošināšanas brokeru pakalpojumus 115 pasaules valstīs. Kopīgais tīrais apgrozījums šajā brokeru tīklā ir lielāks par 1,8 miljardiem USD, kas padara to par vienu no lielākajām tāda tipa apdrošināšanas brokeru organizācijām pasaulē. Papildinformācijas iegūšanai apmeklējiet http://wfgbn.wellsfargo.com 
 
Starptautiskajā Wells Fargo brokeru tīklā A TurboC 4U piedalās kā neatkarīgs Latvijas uzņēmums, kas ievēro globālās organizācijas kvalitātes un servisa standartus un vienlaicīgi spēj sniegt Latvijas klientiem atbilstošus brokeru pakalpojumu šeit uz vietas Latvijā visos apdrošināšanas veidos. Izmantojot globālā tīkla priekšrocības, A TurboC 4U spēj sniegt apdrošināšanas pakalpojumus arī ārzemēs, sekojot Latvijas uzņēmumu izaugsmei ārpus Latvijas robežām, tai skaitā arī palīdzību atlīdzību saņemšanai ārzemēs. 
 
Wells Fargo & Company ir diversificēta finansu kompānija ar aktīviem 595 miljardu USD apmērā, kura piedāvā banku pakalpojumus, apdrošināšanu, investīcijas, ieķīlāšanu un patērētāju kreditēšanu gandrīz 6000 veikalos un interneta apkalpošana punktos Ziemeļamerikā un visā pasaulē. Wells Fargo Bank NA ir vienīgā banka Savienotajās Valstīs un viena no tikai divām bankām visā pasaulē, kurām ir vislabākie stabilitātes reitingi no Moody’s Investors Service, „Aaa” un Standard & Poor’s Rating Services, „AAA”.